Zebranie Rady Rodziców SP nr 153 w Krakowie

Dnia 18 maja 2022 roku odbyło się zebranie Rady Rodziców.

W czasie zebrania:

W drodze głosowania jawnego zorganizowanego online, przyjęto Uchwałę Rady Rodziców nr 14 w sprawie dofinansowania nagród wernisażu w dniu 17.05.2022 oraz przegłosowano uchwałę 15 w sprawie przyjęcia aneksu do programu profilaktyczno-wychowawczego szkoły (głosowanie I) a także uchwałę 16 w sprawie dofinansowania szkolnego konkursu ortograficznego klas 1-3 oraz zakupu gadżetów na dzień dziecka oraz materiałów plastycznych (głosowanie II).

Przeprowadzono dyskusję dotyczącą zapytań, uwag i wniosków, które wpłynęły przed rozpoczęciem Obrad, tj:

Przeprowadzono również dyskusję innych mniej istotnych spraw bieżących i ustalono że o ile nie wystąpi jakaś nagła lub ważna potrzeba kolejnego spotkania przed wakacjami 2022 nie będzie.