Dnia 15 września 2022 roku odbyło się zebranie Rady Rodziców. Na zebraniu obecni byli przedstawiciele Rady Rodziców oraz pani Dyrektor Dorota Martinek. Po przywitaniu obecnych osób i sporządzeniu listy obecności, przewodniczący oddał głos pani Dyrektor która przekazała Radzie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły. Pani Dyrektor poinformowała Radę o:

Ponownie zgłoszono problem dostępności toalet dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej w budynku liceum (toalety blokowane przez licealistów). Poproszono o skuteczną interwencję w tej sprawie. W przypadku braku poprawy sytuacji RR podejmie dalsze kroki (pismo, rozmowa z Dyrektorem ZSO). W drugiej części spotkania, w drodze głosowań jawnych, przyjęto jednogłośnie Uchwały Rady Rodziców w sprawie:

Ponadto ustalono pozostawienie wielkości składki na radę Rodziców bez zmian, tzn.:

Przeprowadzono również dyskusję dotyczącą spraw bieżących, a także ustalono termin następnego zebranie RR na 13.10.2022 o godz. 17:30 po czym nastąpiło zamknięcie Obrad.