Dnia 13 października 2022 roku odbyło się zebranie Rady Rodziców. Po przywitaniu obecnych osób i wręczeniu kwiatów Dyrekcji (D. Martinek i M. Gaweł) z okazji Dnia Edukacji Narodowej (tzw. Dzień Nauczyciela) oraz sporządzeniu listy obecności pani przewodnicząca Rady Rodziców (Monika Przemyska) pokrótce przedstawił agendę spotkania. Umożliwiono zaproponowanie innych ważnych do omówienia w trakcie obrad tematów.

W obecności Dyrekcji przeprowadzono dyskusję dotyczącą zapytań, uwag i wniosków, które wpłynęły przed rozpoczęciem obrad, tj:

Skarbnik RR przedstawił preliminarz wydatków RR w roku szkolnym 2022/2023 i następnie RR przegłosowała uchwałę nr 7 dotyczącą przyjęcia preliminarza wydatków RR – 14 głosów ZA, 0 przeciw, 0 wstrzymujących się.

Następnie przegłosowano przyjęcie uchwały nr 8 o dofinansowanie:

W dalszej części poruszono sprawę wpłaty składek na działalność RR w roku szkolnym 2022/2023.

Po ustaleniu terminu kolejnego zebrania w dniu 24.11.2022 nastąpiło zamknięcie obrad.