Dnia 19.09.2023 odbyło się zebranie Rady Rodziców. Po przywitaniu obecnych osób i sporządzeniu listy obecności, pani przewodnicząca Rady Rodziców przekazała głos pani Wicedyrektor Dorocie Martinek. Pani Wicedyrektor pokrótce przedstawiła informacje na temat funkcjonowania szkoły w nowym roku szkolnym:

W drugiej części spotkania Rada Rodziców przegłosowała 5 uchwał:

Rada Rodziców zwraca się z uprzejmą prośbą o wpłacanie dobrowolnych składek na RR:

Składki można wpłacać do klasowych skarbników. Składki służą finansowaniu wielu szkolnych inicjatyw, np.:

Dodatkowo, aby zwiększyć frekwencję wśród wpłacających RR ogłasza konkurs. Klasa, która zbierze największą składkę w przeliczeniu na jednego ucznia otrzyma nagrodę. Szczegóły konkursu będą podane niedługo.

Rada Rodziców zachęca również rodziców do skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia NNW dzieci na rok szkolny 2023/2024. Wybranym ubezpieczycielem jest Compensa TU S.A. Rodzice mają do wybory 4 oferty dostępne na stronie ubezpieczyciela. Hasło dostępne u klasowego przedstawiciela RR. Uwaga: rodzice dokonują wpłaty składki poprzez stronę WWW a nie klasowego skarbnika.

Wyznaczono termin następnego spotkania (17.10.23, 18:00) i zamknięto obrady.